czwartek, 9 lipca 2015

KONKURS - Wygraj buty Carinii!

 Witajcie! Dziś post konkursowy, w którym do wygrania jeden z czterech modeli obuwia marki Carinii.

Oto kilka zasad, co trzeba zrobić :

1. Polubić fanpage Carinii
2.Polubić fanpage BMagazyn
3. Zostaw komentarz na blogu z imieniem i adresem mailowym.

I to wszystko! 

Nagrodą w konkursie jest jedna para butów marki Carinii widoczna poniżej, w rozmiarze 37-40. 
Konkurs trwa od 9 lipca 2015 do 23 lipca 2015.
 Rozwiązanie konkursu 26 lipca 2015.


Zapraszamy do udziału ! 


Kochani oto wyniki, przepraszam za opóźnienia , Pani Monice gratuluję a pozostałym dziękuję za udział i bądźcie na bieżąco, wkrótce  nowe konkursy :)

Pozdrawiam 

 





114 komentarzy:

  1. Dagmara, mail: dagmarka.m@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasia
    kasiawiatr@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Magda
    madzia3991@interia.eu
    fb Magda Jezierska

    OdpowiedzUsuń
  4. Agnieszka aga12386@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. joanna joannagrabarek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. DOROTA
    dorcia15151515@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Dominika
    jasinskad@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. Elżbieta
    elzbietajs@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Gosia
    mskom@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. julka przebisniegg@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Anna anna88@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Krystyna
    krystynasm@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Daniela
    s_she@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Estera e-mail: esterakokot@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  15. Radosław

    mieeetek1@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. Cela
    c.link@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Daylight Natka blog modowy
    Adres mailowy -daylightnatka@gmail.com
    Fb- Natka Izka Jędruszczak

    OdpowiedzUsuń
  18. Nikola Tarchuł blog modowy -
    Po Drugiej Stronie Lustra
    3 blogi fanfiction
    nikola_2000@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Paulina :)
    kiciuniaaa86@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Justyna drozdowiczjustyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  21. Paulina :)
    demiaczek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  22. Kinga, kingamaciag1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Mirona , mironcia18@gmail.com <3

    OdpowiedzUsuń
  24. Grażyna grazyna.kozdra@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Kamila
    kamilau_g-no@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Mariola m.mongialo@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  27. Klaudia klaudiaklosowska11@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Sylwia
    sylwiaciszekpost(at)gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Aneta anetka1986@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  30. Galia
    andrievskaya.anser@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Sylwia
    sylwiaz335@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Hela helas11@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Jola, jola.sarnecka@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. Agnieszka, ms.agii@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Agnieszka,
    agnieszkamakowska18@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  36. Agnieszka,
    agulek.93@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  37. Joanna, asiacyprysiak04@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Ania, ania.prochniak@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  39. Iwona
    iwona.grajkowska@gmail.com

    :)

    OdpowiedzUsuń
  40. Stasia miimi05@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Monika
    moni_sun@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Daria
    daria7@spoko.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Adrianna
    adriannaa.debska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  44. Dominika
    dweg82@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Justyna db43@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Kazimiera
    wodniczka101@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  47. Marzena:) kolderka2243@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Aleksandra Oleczka106@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. lwiczka44@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  50. Magda
    magda_furmanek@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Monika
    monaaa7@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Emila emilla.2421@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Justyna, samulak.justyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  54. Paulina, paulinaostrowska34@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  55. Babooshka, nr 3 rozmiar 37
    babooshka1963@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  56. Ewa
    ewa.anna.witczak@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Weronika, w.bartosinska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. Sabina, sabinkaemm@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  59. Beata Tarchuł. Blog dziecięco - modowy nowinkowy. beti7474@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Agnieszka
    pachuciak@interia.pl

    :):)

    OdpowiedzUsuń
  61. karolina karolinaa496@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Agnieszka agi1976@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Renata, renia88889@wp.pl :-)

    OdpowiedzUsuń
  64. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  65. Monika
    Mikatka037@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Ola
    ola_perzyna@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  67. Kasia
    katarzyna2218@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Marta
    mimimi2021@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  69. Agata
    agata2445@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  70. Ania ankakendra@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  71. gdzie są wyniki?

    OdpowiedzUsuń
  72. no właśnie jak wyniki,...szkoda że się spóźniłam ;)

    OdpowiedzUsuń
  73. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń