wtorek, 16 czerwca 2015

Pod lupą shoes huntera - Carinii

  Cześć wszystkim! Dziś druga już część mojego cyklu. Tym razem prześwietliłem markę Carinii. Dla tych którzy nie znają ów marki, kilka informacji na jej temat. Carinii jest polską marką, produkującą obuwie damskie i młodzieżowe. Ambasadorkę marki jest Maja Sablewska, a  jej wiosenna kolekcja nosi nazwę Buty z charakterem. W kolekcji marki znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji. Buty Carinii są wyjątkowo modnym produktem, świetnie wykonanym i stworzonym z dobrych gatunkowo skór. Widać dbałość o szczegóły i dokładne wykończenie, co rzadko zdarza się wśród polskich producentów obuwia. 

    Spora część butów na obcasie została wykonana na podeszwie typu vero cuoio, czyli z naturalnej skóry, co jest rzadką praktyką w tego typu obuwiu. Częściej producenci stosują taką podeszwę, w obuwiu męskim. Dodatkowego plusu doszukuję się w fakcie, iż w asortymencie marki, a mówimy o wiosenno-letniej kolekcji, są również kozaki! Wykonane z pięknej zamszowej skóry. Z doświadczenia wiem, że choć może to się wydawać dosyć dziwny pomysł, to kozaki o tej porze roku mają również swoich nabywców. Asortyment jest różnorodny stylistycznie i dostosowany do różnych potrzeb. Szkoda tylko, że nie ma działu męskiego bo sądzę, że mógłby wyglądać dosyć interesująco, ale kto wie, może to się zmieni. Podsumowując, dla mnie marka Carinii  i jej produkty, są godne polecenia. Jestem przekonany, że każda z Pań znajdzie tam, coś dla siebie! 

Tymczasem czekam na Wasze opinie dotyczące marki. Z pewnością w nieodległym czasie przedstawie, co Carinii przygotowało w kolekcji jesień-zima. Pozdrawiam gorąco! 

P.S. Całkiem zapomniałem wspomnieć, że już za kilka dni pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie dowolna para obuwia Carinii. Bądźcie na bieżąco!

ej nowa wiosenna kolekcja butów Carinii nosi nazwę Buty z charakterem.  - See more at: http://carinii.com.pl/#o-firmie/
ej nowa wiosenna kolekcja butów Carinii nosi nazwę Buty z charakterem.  - See more at: http://carinii.com.pl/#o-firmie/






































9 komentarzy:

  1. Jak dla mnie Carinii ma świetne buty, mam klika par w swojej szafie i zawsze zdają sprawdzian. Rzeczywiście są dobrze wykonane i przez co nigdy nie miałam z nimi problemu. Bardzo podoba mi się twój cykl i czekam na twoje relacje w sprawie innych marek. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak widzę świetne mają buty :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam dwie pary. Botki na jesien i na obcasie peep-toe. Jestem bardzo zadowolona. Buty dobrze wykonane, nic sie z nimi nie dzieje i przede wszystkim wygodne :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Carinii słyszałam wiele dobrego o tej marce jak i o Nessi ale jeszcze nie mam butów ...... .

    OdpowiedzUsuń
  5. Carinii ma piekne buty w swojej ofercie każda z kobiet znajdzie cos dla siebie ciekawe czy dla mężczyzn tez pojawi sie oferta ? ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń
  7. This blog is so nice to me. I will continue to come here again and again. Visit my link as well. Good luck

    OdpowiedzUsuń