czwartek, 11 czerwca 2015

Moje odkrycia - Colfair

Witajcie! W tym niezwykle pracowitym dla mnie dniu, prezentuje kolejną już stylizację. W stylizacji pojawiła się świetna koszulka, rodzimej marki Colfair! Moje nowe odkrycie. Koszulka wykonana jest z organicznej bawełny, a nadruk na niej jest równie ekologiczny. Colfair w swojej ofercie ma tylko takie produkty, za co wielkie brawa. Jeśli chodzi o projekty, to są bardzo nietuzinkowe, przez co wyróżniają się na tle innych. Mnie osobiście produkty Colfair bardzo przypadły do gustu! Jeśli chcecie mieć taki lub inny t-shirt to zapraszam tutaj. W asortymencie znajdziecie zarówno męskie jak i damskie ubrania! Polecam gorąco! Pozdrawiam :)









Mam na sobie:

Bomber - Zara
Koszulka - Colfair 
Spodnie - Zara
Buty - Armani Jeans dostępne na MIVO.PL

15 komentarzy:

  1. jak zawsze ciekawy i inspirujący zestaw:) pozdrawiam i udanego dnia życzę:)
    swiatwkolorzeblond.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja! :) Wyglądasz genialnie!

    OdpowiedzUsuń
  3. t-shirt świetny muszę tam zajrzeć i popatrzeć może cos wpadnie w oko ;)bardzo dobre zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń