poniedziałek, 25 maja 2015

Pod lupą Shoes Huntera - MIVO.PL

  Witajcie! Dziś rozpoczynam nowy cykl w segmencie Shoes Hunter. Cykl ów opiera się na pewnym schemacie, mianowicie co sezon będą odwiedzał showroomy znanych firm, które w swojej ofercie mają obuwie i galanterię. Dzięki temu będę mógł Wam przedstawić wyselekcjonowane prze mnie obuwie, takie, które uważam, że zasługuje na uwagę. Mam nadzieję, że mój cykl pozwoli Wam na łatwiejszy wybór podczas zakupów. Postaram się zrównoważyć wpisy tak, by przedstawiały modele zarówno męskie jak i damskie. Wszystko będzie zależało od dostępności asortymentu.

    Firma MIVO.PL jest pierwszą, która zagościła w nowym cyklu. Sklep internetowy MIVO.PL zagościł jakiś czas temu w C.H Blue City w Warszawie. Na trzecim piętrze centrum handlowego znajduje się butik oraz shoowroom. W ofercie firmy znajdziemy mnóstwo światowych marek: Love Moschino, Guess, Lju Jo, Tommy Hilfiger czy Valentino to tylko niektóre z nich. Na uwagę zasługują również, marki mniej rozpoznawalne na naszym rodzimym rynku, a równie dobre i modne np. Geox, Gant, Supra , Napapirji czy ROCCOBAROCCO.Firma stawia na różnorodność i modele wyjątkowo modne, wygodne i dobrze wykonane. Niewątpliwym plusem dla niektórych jest fakt, iż firma MIVO.PL ma również segment z obuwiem dla dzieci - MivoKids, od którego wszystko się zaczęło.

    Poniżej znajdziecie zdjęcia, wybranych przez mnie butów, mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Czekam na Wasze opinie odnośnie prezentowanych modeli oraz propozycje, którą firmę obuwniczą chcecie bym wziął pod lupę jako kolejną. Życzę przyjemnego oglądania i czekam na komentarze! Pozdrawiam.

 For Her





 
      

























 For HIM



















17 komentarzy:

  1. Fantastyczny pomysł na nowy cykl :) Buty piękne :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje serce zdecydowanie podbiły espadryle Moschino ♥

    www.delavie-paula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Moschino świetna sprawa :) Szczególnie te fluo *_*

    OdpowiedzUsuń
  4. Co to znaczy "Pod lupą Shoes Huntera ?

    OdpowiedzUsuń
  5. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń