wtorek, 28 kwietnia 2015

Shoes hunter - white and silver trend.

Witajcie! Sezon wiosna/lato 2015 przesycony jest trendami, szczególnie tymi, które dotyczą obuwia. Wyjątkowo widoczny jest trend white and silver. Mnie osobiście taka kolorystyka szalenie odpowiada i dlatego wybranie zdjęć poniższych modeli obuwia, było wyjątkowo trudne. Uważam, że połączenie białego i srebrnego jest wyjątkowo trafne. Obserwując ludzi na ulicach zauważam, że spora część nosi białe buty, ale bardzo często dominuje jeden brzydko mówiąc "wyświechtany " model. Wobec czego postanowiłem przedstawić kilka alternatyw, które dzięki srebrnym zdobieniom zyskują niesamowity wygląd.
For Her :

 Bershka

 Kazar

Zara
  
 Zara

                                                                             
 Adidas



                                                                             Kazar


 

 Alexander Wang/Gino Rossi 


 For Him :


 Adidas


Nike Jordan


 Rage Age

 Christian Louboutin

 

Adidas


Cropp



 Nike



 Y3 Adidas


Y3 Adidas

Pozdrawiam! Wasz shoes hunter :) 

10 komentarzy:

  1. jasne buty zawsze mi się podobały! :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet podoba mi się ten trend ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zara, Wang i Gino Rossi górą :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Jedna para tego typu - białych sportowych butów to must have w szafie każdego. Zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Z proponowanych wybrałbym adidasy z wysoką cholewką - mega.

    OdpowiedzUsuń
  5. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń