czwartek, 3 kwietnia 2014

Śniadanie Blogerów w ramach Warsaw Fashion Weekend!

 Ahoj! Dzisiaj będzie kilka krzepkich słów na temat Śniadania Blogerów w ramach Warsaw Fashion Weekend. Nie będzie lukrowania! Kiedy w poprzednim roku pojawiłem się na WFW byłem dość sceptycznie nastawiony do tego wydarzenia. Cały czas porównywałem go z Fashion Weekiem w Łodzi i przyznam, że byłem trochę rozczarowany. Nie mniej jednak po otrzymaniu zaproszenia na śniadanie blogerów postanowiłem, że zrobię kolejne podejście. Nieoczekiwanie druga próba zmieniła moje nastawienie całkowicie! Choć było to moje pierwsze "śniadanie" i słyszałem pogłoski o tym,  że poprzednie edycje były bardziej dopieszczone to uważam osobiście, że było perfekcyjnie! Impreza była utrzymana w klimacie domówki co bardzo mi odpowiada, nie przepadam za zblazowanymi imprezami gdzie w powietrzu czuć sztampę i sztuczność. Dlatego też barwa dla organizatorów za wybranie miejscówki - Studia BoConcept
   To co lubię w takich imprezach najbardziej to wbrew pozorom  nie darmowe drinki i prezenty a możliwość poznawania nowych osób, bardzo interesujących osób! Fajnie jest porozmawiać z ludźmi nie czując przy tym presji otoczenia. Po zapoznaniu się z ofertą marki Promod, która była sponsorem tego eventu doszedłem do pewnej konkluzji! Nie łatwo ubrać manekina, w szczególności po kilku drinkach! Poważnie mówiąc, jestem mile zaskoczony ofertą odzieży męskiej, którą Promod wprowadza na rynek. Jedynie czego mogę się "doczepić" to buty, ale to już chyba zboczenie zawodowe. W ramach spotkania, FM Group prowadziło warsztaty makijażu co zainteresowało mnie sztuką makijażu, i kto wie może zostanę wizażystą.
 Całe wydarzenie oceniam bardzo pozytywnie i mam nadzieję, że nie będzie ostatnim na którym się pojawię. Tymczasem 4-6 kwietnia mam zamiar spędzić na Warsaw Fashion Weekend! Trzymajcie się ciepło, bo idzie wiosna!

  P.S. Na koniec ciekawa przygoda prosto z taksówki, mianowicie jadąc na "śniadanie" Pan taksówkarz zainteresował się moją osobą i blogiem, pytał o tematykę bloga i adres...jak widać ludzi interesujących się modą można spotkać dosłownie wszędzie :D9 komentarzy:

 1. Musiało być świetnie! Do zobaczenia na WFW.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda na to, że było świetnie. Szkoda, że nie mogłam przyjechać tego dnia do Warszawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać Adamie, ze było miło. Serdecznie Cię pozdrawiam.
  http://balakier-style.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna impreza, chętnie bym na taka poszła;)
  http://lamodalena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń