wtorek, 25 grudnia 2012

Merry Christmas!

Kochani! Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
 Dużo pozytywnej energii i masę modowych inspiracji! 
Pozdrawiam!

wtorek, 18 grudnia 2012

Snow white.

Witajcie! Ponieważ za oknem zrobiło się brązowo, postanowiłem wystąpić w bieli. Chciałbym tym setem zmienić przekonanie, że biel zarezerwowana jest tylko na wyjątkowe okazje! Spokojne można ją nosić na co dzień, nawet w zimie. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie! Pozdrawiam! 

Mam na sobie : 
Jacket - H & M, Scarf - Asos, Shirt - H & M, Pants - SH, Watch -Jelly Watch Original , Ring - Asos
Belt - SH,  Gloves - House
  
 

niedziela, 16 grudnia 2012

notjustshop.com - sklep z misją!

Kochani! Rzadko piszę takie posty na blogu jak ten. Chciałbym jednak polecić Wam sklep www.notjustshop.com
Jest to chyba jedyny sklep jaki znam, który nie skupia się wyłącznie na zarabianiu kasy dla własnego zysku. Kupując produkty w tym sklepie pomagamy potrzebującym dzieciakom! Jeśli nie macie jeszcze prezentów dla bliskich, może znajdziecie coś w tym sklepie i jednocześnie sprawicie radość dwóm osobom.

Pozdrawiam!


sobota, 8 grudnia 2012

Street Look 1 - Edyta

Witajcie!Od dziś na moim blogu, co jakiś czas będzie pojawiał się street look. Myślę, że będzie to fajna odmiana od tego co publikuję. Dziś zaczynam zdjęciem Edyty, którą poznałem w Szymbarku na Gillette Trip. Uważam,że wygląda zjawiskowo! Czekam na Wasze opinie! Enjoy :)
piątek, 7 grudnia 2012

Gillette Fusion Proglide - Szymbark 1.12.2012

W minioną sobotę było mi dane uczestniczyć w evencie zorganizowanym przez Gillette.Atrakcji było mnóstwo. Tą, która zapewne zrobiła największe wrażenie ( bynajmniej na mnie ) był odwrócony domek. Powiem szczerze,że zwiedzanie domku to niezwykła frajda! Następnym elementem wycieczki była kilkunastominutowa prezentacja poświęcona innowacyjnej maszynce do golenia Gillette Proglide. Po wykładzie organizatorzy przygotowali szereg zadań, które trzeba było wykonać w specjalnych okularach odwracających rzeczywistość. Zadania pozornie łatwe, ale wykonywanie ich w świecie odwróconym sprawiało niemałe trudności. Cały wyjazd był niesamowitym przeżyciem! Dzięki wspaniałym ludziom atmosfera była znakomita. Dlatego z tego miejsca chciałbym gorąco pozdrowić wszystkich uczestników eventu, blogerów, ich fanów i organizatorów-dzięki którym wyjazd mogę zaliczyć do udanych.Wszystko było świetnie przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Takiej organizacji można pozazdrościć. Marka Gillette wyszła do ludzi i uczyniła to w wielkim stylu.


Mecenasem akcji był Gillette

 

wtorek, 4 grudnia 2012

Mustard & brown

Witajcie!Na zewnątrz panuje już zimowa aura. Jest kilka stopni poniżej zera a ja mam wrażanie jak by było minus dwadzieścia. Czapki, szaliki i rękawiczki poszły w ruch.Choć nie lubię czapek i nie zbyt gustownie w nich wyglądam. Zima jest i trzeba z nią żyć. Dlatego trzymajcie się ciepło! Pozdrawiam gorąco!