wtorek, 25 grudnia 2012

Merry Christmas!

Kochani! Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
 Dużo pozytywnej energii i masę modowych inspiracji! 
Pozdrawiam!

32 komentarze:

  1. wesołych świąt!

    genialnie jak zawsze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny look :D troche jak z westernu :DDD

    wesolych swiat ;*

    OdpowiedzUsuń
  3. fajne buty :)
    Wesolych świąt :)

    OdpowiedzUsuń
  4. genialnie <3
    WESOŁYCH ŚWIĄT :)

    OdpowiedzUsuń
  5. jak zwykle zachwycasz stylizacją, zdrowych i pogodnych świąt:) A.

    OdpowiedzUsuń
  6. futerko ze śnieżynką wygląda obłędnie! ;d

    OdpowiedzUsuń
  7. Ello Adamo :) jesteś niczym strażnik dobrego stylu! Chuck Noris to przy Tobie mały pikuś ;) My też ruszamy, zapraszamy do siebie :) pozdro

    OdpowiedzUsuń
  8. Wiesz, że z tą gwiazdą wyglądasz jak szeryf? :D

    Ściskam sylwestrowo!
    Lona

    OdpowiedzUsuń
  9. Wyglądasz świetnie-tak inaczej, tak pozytywnie...BRAWO!
    Każdy element ze sobą współgra. Jestem pod wrażeniem!

    OdpowiedzUsuń
  10. Odważnie, i ciekawie :)
    połaczenie kolorystyczne jest wręcz nieziemskie :)

    OdpowiedzUsuń
  11. masz super wyczucie stylu !:) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  12. no troszku spoznione ale szczere zyczenia juz nie wesolych bo na pewno byly lecz sczesliwego nowego roku - no tak patrze i mamy tu naszego PL Fashion Scheriff :)tak idealnie nadajesz sie na to stanowisko - stac na straży dobrego smaku :) a ta koszule to sama bym z chcecia ubrala <3

    OdpowiedzUsuń
  13. Rewelacyjne połączenie!!
    I wszystkiego NAJ w tym Nowym Roku:)

    OdpowiedzUsuń
  14. the shirt is my favorite. i love the print so much.

    http://halfwhiteboy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  15. dla mnie idealnie!
    kolorowy kołnierz, najlepszy !

    OdpowiedzUsuń
  16. rękawiczki piękne:)) prosimy o nowy post!!

    OdpowiedzUsuń
  17. a u Ciebie jak zawsze... genialnie :D :P

    OdpowiedzUsuń
  18. no no no ;) na miejscu organizatorów, chciałabym takie stylizacje oglądać w rekrutacji: https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_238508789615616

    OdpowiedzUsuń
  19. Stylizacja jak najbardziej na tak, ale ja nie o tym!
    Dawno mnie u Ciebie nie było, przepraszam, że cię zaniedbałam, ale jakoś tak ostatnio wszystkich olewam :D
    Ale wchodzę do ciebie i dostaję szoku! Gdzie jest czerń?! No gdzie ja się pytam?! Kochałam ją, była świetna, pomyśl o powrocie do starego layouta, proszę :D

    OdpowiedzUsuń
  20. Widziałam Cię dzisiaj w galerii, już chyba z piąty raz :) Muszę w końcu podejść i zagadać, modowych znajomości nigdy za wiele :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń