poniedziałek, 17 września 2012

City Jungle

60 komentarzy:

  1. Witam! Bardzo ciekawa stylizacja. Ja jestem fanem takich bluz, ale najlepszą rzeczą z tego outfitu jest oczywiście czapka. Jest GENIALNA :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bombowa jest ta czapka!:)
    Bardzo fajny look - niby prosty ale ma coś w sobie :) Ładnie Ci w tych okularach ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna bluza !! no i czapka, ale o tym już wspominałam wcześniej:)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  4. Czapka wyszla super! :) Swietnie Ci w tej bluzie...nawet zegarek idealnie zgrany! ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetnie wyglądasz ...czapka nr.1 za nią super bluza :)))pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  6. przez bardzo długi czas szukalam Twojego bloga, omylnie wchodzilam na innego, bo myslalam, ze to Twoj. Tamten byl w polowie zablokowany i nie moglam np. ogladac zdjec! nawet nie wiesz jak sie denerwowalam, bo lubiłam regularnie wpadac na Twojego bloga:D
    Dzisiaj wchodze, patrze JEST :D wielki PJJJONA:D

    OdpowiedzUsuń
  7. uwielbiam Cie w tej czapce! I to chyba jedyna z jakimiś kolcami czy ćwiekami, która mi się podoba ;d
    Świetna bluza! :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Jak ja lubię Twoje zestawy :)
    Czapka jest świetna !!!

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo fajna, luźna stylizacja, pasuje do ciebie w 100% :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Boy you have some serious style! I love this look! Effortlessly cool! Thank you so much for your lovely comment. I would love it if we followed one another, would you? I'll wait for your answer on my blog! Love Barbie xxx

    OdpowiedzUsuń
  11. świetna stylizacja, ale mój wzrok zdecydowanie zatrzymał się na zegarku- świetny, podoba mi się;DD A.

    OdpowiedzUsuń
  12. rewelacyjny outfit zreszta ogólnie uwielbiam twój styl i twojego bloga pozdarwiam

    OdpowiedzUsuń
  13. Following you now hun! Yay! Keep in touch! Love Barbie xxx

    OdpowiedzUsuń
  14. niby zwykła bluza a jednak nie-zwykła, niby zwykła czapka, a jednak nie-zwykła - oto przepis na ten miejski interesujący look :)
    fajnie!

    OdpowiedzUsuń
  15. Klasyczna stylizacja. Czapkę widywałem w paru miejscach, ale na Tobie najlepiej leży. Może dlatego, że połączyłeś je z okularami. Bluza jednak zrobiła na mnie największe wrażenie :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Fajna bluza :)

    Pozdrawiam :)
    http://mw-maleworld.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  17. świetna ta czapka! dobrze wykonana! :))

    OdpowiedzUsuń
  18. Ale Ci znakomicie włosy układają pod czapką :D

    OdpowiedzUsuń
  19. haha, chodził za mną ten sweatshirt z asosa przez dłuuugi czas, ostatecznie nie kupiłem, teraz żałuję :p

    OdpowiedzUsuń
  20. Genialna czapa!!! Razem z bluzą tworzą nie złe duo!!! :D

    OdpowiedzUsuń
  21. Love your street cool style and the hat too.

    Thanks for visiting!

    http://www.myfifthavenue.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  22. I like your style so much!! you are fab!! :) Kiss from Spain...

    http://luxuryterno.blogspot.com.es/

    OdpowiedzUsuń
  23. wow, jaka czapka! Szczerze mówiąc moja pierwsza myśl była taka, że wygląda jakby coś chciało Cię zjeść, ale naprawdę fajna :)

    OdpowiedzUsuń
  24. Bardzo mi się podoba wszystko, od butów po czapkę :)

    OdpowiedzUsuń
  25. super czapka!
    jak zwykle stylizacja nic dodać nic ująć :)

    OdpowiedzUsuń
  26. Wglądasz czadowo :)

    OdpowiedzUsuń
  27. Boże jak dawno mnie tu nie było :) Super wyglądasz :)

    OdpowiedzUsuń
  28. kolejny genialny look !!! :)

    OdpowiedzUsuń
  29. Swietnie wygladasz co tu duzo mowic jak zawsze;)

    OdpowiedzUsuń
  30. Nie będę oryginalna - ZAJEBISTA CZAPKA. :) Ale bluza też świetna. Jak zawsze u Ciebie - bez zarzutu! :)
    Pozdrówka!

    OdpowiedzUsuń
  31. nono świetny zestaw :)
    a czapka hoho nie pogadasz :)
    szkoda, że mój facet nie lubi tak eksperymentowac z modą :(
    Buziaczki
    zapraszam do siebie ;)

    OdpowiedzUsuń
  32. hi!
    i like a lot your blog!
    i follow u!
    follow me if u want to!
    xx
    www.silencemute.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  33. wow, ta czapa jest genialna :)
    fajna bluza tak swoją drogą, świetnie wyglądasz w tym zestawie ;)

    OdpowiedzUsuń
  34. no fantastycznie sie zgrało tzn ty to zgrałeś :)) zęby krokodyla i skóra pantery - dzikość :)

    OdpowiedzUsuń
  35. świetny set!:) uwielbiam ten daszek!:)

    OdpowiedzUsuń
  36. Świetna bluza :) Ale widze też tam fantastyczny pierścionek :)

    xoxo

    OdpowiedzUsuń
  37. Ah, prze-geniusz zła z Ciebie! ;)))

    OdpowiedzUsuń
  38. Czapeczka wymiata Adamie jest the best :))) Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń
  39. Świetna stylizacja, czapa godna podziwu, zestaw na duży plus :)
    Ps. Przypadkowo znalazłam wyśmiewającego bloggerki/bloggerów bloga i się tam znalazłeś, myślę, że chyba warto o tym wiedzieć: http://blagierki.blogspot.com/2012/09/gebia-przekazu-sia-wyrazu.html

    OdpowiedzUsuń
  40. świetnie wyglądasz jak zwykle:)

    http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/mezczyzna_marzen#/nivea/web/man/267 zagłosuj na mnie jeśli możesz w wolnej chwili ( trzeba spisać liczby z obrazga i wcisnąć zagłosuj ) będe wdzięczna :*

    OdpowiedzUsuń
  41. Czapka w połączeniu z fryzurą kojarzy mi się z paszczą krokodyla :) bomba

    OdpowiedzUsuń
  42. godnie to wszystko razem wygląda ! pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  43. Jak zawsze wyglądasz perfecto :)!

    OdpowiedzUsuń
  44. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń