wtorek, 7 sierpnia 2012

White Suit

Witajcie!Okazuje się,że miesiąc sierpień na moim blogu obfituje w konkursy.Nie wiem jak długo potrwa ta dobra passa,dlatego namawiam Was do czynnego udziału.Wkrótce nowe kolaboracje i  konkursy.Dzisiejszy set z wykorzystaniem znakomitej muchy by Marthu.Piękna,skórzana i minimalistyczna ,czyli to czego od dawna szukałem.Dziękuję :)

 


I'm wearing:

Bow tie
- Marthu
Shirt
- H & M
Jacket
- H & M
Glasses -
Asos
Jeans
- H & M
Shoes -
McArthur

 

51 komentarzy:

  1. Ładnemu we wszystkim ładnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. może się powtórzę, ale uwielbiam Twój styl :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie to wszystko razem wygląda.

    Pozdrawiam :)
    http://mw-maleworld.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. u lala jaki przystojniak! Przed ostatnia fotka mega haha Lol :) jesteś wielki Adamie :D

    OdpowiedzUsuń
  5. Ta marynarka jest rewelacyjna :) Wyglądasz świetnie :) (jak zawsze:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Super zestaw! Chciałabym widzieć go na żywo!

    OdpowiedzUsuń
  7. zawodowo, polski latynos! (bez urazu oczywiscie, ja od dawna mowie, co u mnie zreszta mozesz tez przeczytac na blogu, ze latynosi sie rewelacyjnie ubieraja, maja duze wyczucie stylu i powinni sie inni od nich uczyc!) :)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje :* Trudno się z tobą nie zgodzić :)

      Usuń
  8. There's nothing sexier than a man in a suit
    xo
    Stacy

    http://tastyrumors.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I agree ;)

      Świetnie wyglądasz, mucha Ci widzę leży ;) no i spodnie są genialne! :)

      Usuń
  9. Wyglądasz świetnie ! Elegancik :)
    Ta chustka wsadzona w kieszonkę marynarki dodaję jej takiego luzu , super .

    OdpowiedzUsuń
  10. Jak zwykle klasa!!! Uwielbiam te Twoje zestawy! :D

    OdpowiedzUsuń
  11. Jaki elegancki, rewelacja:) A.

    OdpowiedzUsuń
  12. ta marynarka z muszką wygląda genialnie! ;O

    OdpowiedzUsuń
  13. wow . genialnie wyglądasz;o

    OdpowiedzUsuń
  14. znów te spodnie, są super ;) a tę marynarkę to sama bym nosiła ;))

    OdpowiedzUsuń
  15. Fantastyczne zestawienie. Marynarka mnie zachwyciła, ale w połączeniu z pomarańczowymi spodniami to już totalny odlot!;)

    OdpowiedzUsuń
  16. Cool look !! It's laways great to see how you are creating your own style time after time. you look fierce

    KAIIWONG

    OdpowiedzUsuń
  17. jaki elegancki!:) świetnie wyglądasz biała marynarka w połączeniu z pomarańczem spodni:) w muszce wyglądasz fantastycznie;)

    OdpowiedzUsuń
  18. wszystko piękne ale aztecka chusteczka w butonierce - rewelacyjny akcent:)

    OdpowiedzUsuń
  19. bardzo interesujący look:) wszytko świetnie ze soba współgra:)
    pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  20. You look great :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Spodnie mają świetny kolor, też muszę sprawić sobie jakieś kolorowe

    OdpowiedzUsuń
  22. Gdyby każdy facet potrafił się tak ubrać albo chociaż zwróciłby uwagę na higienę... Świat od razu byłby piękniejszy :)
    Super stylizacja, ta mucha idealne pasuje!

    Pozdrawiam,
    goskaino.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Świetny look, no i ta mucha, cudowna jest! :)
    Bardzo dziękuję za odwiedzenie mojego bloga ;>

    xoxo

    OdpowiedzUsuń
  24. masz niesamowite wyczucie stylu!! świetnie wyglądasz:)

    OdpowiedzUsuń
  25. Really love your blog and your style!

    http://mentrend.blogspot.be/

    OdpowiedzUsuń
  26. Ten zestaw jest genialny pod każdym względem! Ostatnio absolutnie przechodzisz samego siebie :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  27. Wspaniała stylizacja, jestem pod jej ogromnym wrażeniem.

    Pozdrawiam serdecznie
    Cleo-inspire.

    OdpowiedzUsuń
  28. świetne połączenie z tymi pomarańczowymi spodniami! powtórzę się - jeden z najlepiej ubranych mężczyzn jakich widziałam - klasa i styl :)

    OdpowiedzUsuń
  29. rewelacja!! robi wrażenie :)

    OdpowiedzUsuń
  30. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń