sobota, 18 sierpnia 2012

Rocking horse by Leon Logon

Witam!Dziś sobota,wolny dzień dlatego by nie przeciążać Waszych mózgownic zbędną pisaniną,będzie krótko i na temat.Chcę jedynie polecić markę Leon Logon,której koszulę prezentuję na poniższych zdjęciach.Mają bardzo ciekawe projekty,świetnie zrobione,znakomitej jakości i z dbałością o każdy detal.
Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat marki odsyłam na stronę www.leonlogon.com/pl Mam nadzieję,że spodoba Wam się mój set :) Pozdrawiam.

  
     



 I'm wearing 

Hat-Cropp
Glasses-ASOS
Shirt-Leon Logon
Belt-H & M
Pants-H & M


46 komentarzy:

  1. fajnie wyglądasz !!!


    http://newlifewithfashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. koszula jest piękna! Strasznie podobasz mi się w kapeluszu! ;d

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię Cię w takim wydaniu. Jest klimat i elegancja, ale nie ma wymuskania.

    OdpowiedzUsuń
  4. Koszula jest rewelacyjna!Świetny zestaw:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Koszula rzeczywiście świetna ale cały zestaw poruszył moje serce!:) Podobnie sceneria w jakiej robione są zdjęcia:) Wszystko idealnie do siebie pasuje. Jak dla mnie jesteś mistrzem!:) :*

    OdpowiedzUsuń
  6. Świetny zestaw !!!!Koszula jest piękna :)a spodnie mają śliczny kolor:) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  7. kapelusz, okulary, i szelki = duet doskonały JAK ZWYKLE ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. koszula jest fantastyczna ;)) w ogole uwielbiam Twoje wyczucie stylu ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Faktycznie ... koszula prezentuje się znakomicie :) Cały zestaw bardzo interesujący.... a kapelusik to normalnie jak wisienka na torcie :) Super!

    OdpowiedzUsuń
  10. bardzo ciekawa koszula! moja faworytka tej stylizacji:)

    OdpowiedzUsuń
  11. great shirt :)<3

    OdpowiedzUsuń
  12. Ja zwykle czarująco :) Wyjątkowo magnetyczne zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Koszula jest wybitna :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Fajne koniki :) Super wyglądasz :)

    OdpowiedzUsuń
  15. the print on this shirt is so neat!!

    -Jessica
    http://www.jumpintopuddles.com

    OdpowiedzUsuń
  16. dzięki wielkie :) świetny zegarek !

    OdpowiedzUsuń
  17. rewelacja! cudowny zegarek!

    Zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  18. rzeczywiście koszula niebanalna:)

    OdpowiedzUsuń
  19. Swietny look Adam, widać po detalach, że koszula jest dobrej jakości.

    OdpowiedzUsuń
  20. Świetny blog! Podoba mi się twoje spojrzenie na modę męską. Z przyjemnością dodaję do obserwowanych !

    Zapraszam również do siebie
    http://www.hypnotizingfashion.blogspot.com

    pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów! :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Świetna koszula i fantastyczny zegarek! całość razem wygląda bardzo interesująco :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  22. świetny set i wogóle fajnie ci w kapeluszu:):)
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  23. A dzięki za miłe słowa, fajnie, że dodałeś mnie do obserwowanych ja dawno to zrobiłem. Sam mnie znalazłeś czy zareklamowałem się, bo kurde ostatnio mam wiele pracy z blogiem :) jak oceniasz mój blog, ma jakiś tam poziom, daje rady?

    OdpowiedzUsuń
  24. Dziękuje, mam nadzieję, że będą się kolejne podobać bo mam pewne pomysły, jedynie mam nadzieję, że podpowiesz mi parę trików jak lepiej dotrzeć do ludzi? Mój e-mail jest znany jak coś :)

    OdpowiedzUsuń
  25. Dziękuje :) W końcu mogę popatrzeć na dobrze ubranego mężczyzne ! Tak trzymać !

    OdpowiedzUsuń
  26. koszula koszulą, najbardziej urzekły mnie tu spodnie a mianowicie ich kolor <3
    Pozdrawiam i dodaję do obserwowanych

    OdpowiedzUsuń
  27. wow! do Twarzy Ci w kapeluszu :)

    OdpowiedzUsuń
  28. koszula robi wrażenie, te koniki na biegunach są super!
    spodnie mają świetny kolor ;)

    OdpowiedzUsuń
  29. koszula świetna, ale swoją drogą cokolwiek założysz, wyglądasz super =]

    OdpowiedzUsuń
  30. przystojnie :) lubię Cię w tym kapeluszu, a spodnie w kolorze bordo to strzał w dziesiątkę :)

    OdpowiedzUsuń
  31. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń