czwartek, 15 marca 2012

Ludzie mody:eko-projektant Jarosław Ewert

Projekty które wykonuje pod swoją marką charakteryzują się ciekawymi i oryginalnymi formami,bogactwem detali i perfekcją wykonania.Jaki jest człowiek,który je wykonuje?Twardo stąpającym po ziemi facetem,który ma świadomość na co go stać.
Adam Kwiatkowski:Jak pamiętasz swój pierwszy dzień z życia projektanta?

Jarosław Ewert:Ciężko jest wyznaczyć dzień w którym można nazwać się projektantem, więc również ciężko mi określić jaki był to dzień,ale na pewno był bardzo pracowity.

A.K:Kiedy w twoim życiu przyszedł czas na podjęcie męskiej decyzji, ustalenie chcę być tym czym chcę być ,nie zważając na wszystko?

J.E:Bardzo jest trudno nie zważać na wszystko, trzeba uczyć się pokory i cierpliwości, a przede wszystkim być bardzo wytrwałym w dążeniu do swoich celów.

A.K:Swoją przygodę z modą rozpocząłeś w duecie razem z Sylwią Świeczkowską.Jak wspominasz tę współpracę?

J.E:Bardzo pozytywnie, z Sylwią mieliśmy wiele świetnych pomysłów i dobrze się dogadywaliśmy, jednak po zakończeniu studiów nasze drogi zawodowe się rozeszły.

A.K:Jak skomplikowanym procesem jest tworzenie własnej marki?

J.E:Jak skończę ją tworzyć to odpowiem na to pytanie w pełni, ale w tym momencie swojej drogi zawodowej muszę przyznać że nie jest to łatwa sprawa, trzeba w to włożyć wiele pracy i wysiłku.A.K:Nieprzestanie od 2008 roku odnosisz sukcesy,gdzie widzisz się w najbliższych latach?

J.E:No cóż,mam zamiar się rozwijać, pracować nad własną marką ale zobaczymy gdzie mnie poniesie moja wyobraźnia.

A.K:Szklanka do połowy pełna czy od połowy pusta?

J.E:Jak dla mnie połowa to połowa i tyle, ale raczej bywam optymistą.A.K:Polsce mało jest miejsc gdzie można kupić ubrania polskich
projektantów.Czy masz jakiś alternatywny sposób na sprzedaż swoich kolekcji?


J.E:W tym przypadku ciężko znaleźć alternatywę, uważam że najlepszą formą promocji i sprzedaży jest sprzedaż bezpośrednia, gdzie klient może obejrzeć, przymierzyć. Chodź ostatnio bardzo modne stały się również sklepy internetowe dla projektantów, z których sam korzystam.

A.K:Czego można Ci życzyć na przyszłość?Jaki szczebel kariery w pełni cię usatysfakcjonuje?

J.E:Na pewno wielu sukcesów,satysfakcję odczuję wtedy gdy będę miał profesjonalną i dobrze prosperującą markę.

Dziękuję za rozmowę.

6 komentarzy:

  1. thank you for your comment!

    OdpowiedzUsuń