poniedziałek, 7 listopada 2011

Wydarzenie : Poland Fashion Week

Czwartek.27-30 październik 2011.Łódź.Miasto staje się polskim Mediolanem.
Stolicą Polskiej mody.Godzina 14-wysiadam z pociągu.W podekscytowaniu szukam miłego taksówkarza,który przetransportuje mnie z punktu A do punktu B.Poruszanie się w mieście,którego się nie zna bez taksówki może sprawiać problem.Tym bardziej jeśli pakujesz całą szafę by wszystko mieć pod ręką.Mało czasu ,dużo przygotowań.Trzeba wyglądać nieskazitelnie.Nie można pozwolić sobie ma błędy.Ludzie z branży czekają.Trzeba zrobić wrażenie.Pakuje potrzebne rzeczy.Ruszam.Dużo pokazów.Trzeba zaszczycić swoją osobą jak najwięcej z nich.Perełką oczywiście jest pokaz z udziałem Jeremiego Scotta.Trzeba być jednak patryjotą i wesprzeć polskich projektantów.Brawa dla nich są cudowni,uzdolnieni i troszeczkę szaleni,ale w pozytywny sposób.Zachwycili.Szczególnie nasi przyjaciele Marcin Podsiadło i Michał Szulc.Ale to nie dziwi.Osobistym odkryciem była dla mnie kolekcja Natashy Pavluchenko.Znakomita.I choć Tomasz Jacyków twierdził,że to nie Mediolan to ja sądzę,że to coś więcej.Dziękuję wszystkim za tak wspaniały czas,atmosferę i wspomnienia.Można znaleźć rzeczy o które można mieć pretensje,ale o tym nie warto pisać.Dziękuję za akredytację i liczę na kolejne w przyszłych edycjach.Niezapomniane wrażenia i przeżycia.





Łukasz Szeląg/Michał Tuliński/Fashion Week Poland

5 komentarzy:

  1. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    OdpowiedzUsuń