sobota, 16 lipca 2011

Ludzie Mody:król gitary Tomek Lubert

Kiedy udzielał mi wywiadu,był w trasie z zespołem.Jednak znalazł chwilę na rozmowę.Jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów w Polsce.Jak dba o swój image.Jakie relacje łączą go z Dodą i jaki jest.Tak po prostu.


Adam Kwiatkowski:Na jakim etapie swojego życia wykazałeś zainteresowanie instrumentem jakim jest gitara?

Tomek Lubert:Zaczęło się to mniej więcej jak miałem siedem lat , wtedy też rodzice wysłali nie do szkoły muzycznej.Jako młody człowiek,zawsze chciałem grać na gitarze jak członek The Beatles.

A.K:Jakie miejsce w twoim życiu zajmuje muzyka?Czy wyobrażasz sobie siebie w innej profesji?


T.L:Myślę ,że spokojnie odnalazłbym się w zawodzie piłkarza,ponieważ trenowałem trzy lata w Lechii Gdańsk.Równie dobrze mógłbym być kierowcą rajdowym,ale nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.

A.K:Współtworzyłeś trzy formacje,których nazwa rozpoczyna się na literę "V".Czy ma to jakieś znaczenie symboliczne czy może jest to swego rodzaju fetysz ?


T.L:Myślę ,że pół na pół trochę przypadek,trochę fetysz, ale sympatyczna historia ,nie?A.K:Jak wspominasz współpracę z Dodą? Wiemy ,że potrafi być bardzo wymagająca i ambitna.

T.L:
Wspomnienia są jak najbardziej pozytywne, na szczęście oboje jesteśmy bardzo wymagający i ambitni.Jesteśmy bardzo podobni.Kocham ją jak siostrę i pewnie już tak zostanie .


A.K:Jesteś chyba najbardziej znanym i popularnym gitarzystą w Polsce,jakiego znam.Twój wizerunek rockmena jest bardzo ciekawy i niewymuszony.Czy praca nad wizerunkiem przychodzi ci z łatwością.


T.L:Nie mam ustalonej taktyki i nie pracuje nad swoim wizerunkiem!Serio!Czasem tylko palnę jakąś głupotę na fejsie,to tyle.


A.K:Idąc tropem światowych gwiazd, które szokują wizerunkiem.Czy nie korci cię by zmienić wizerunek na jakiś kuriozalnie objechany?

T.L:Oczywiście,że tak!Dlatego też zamierzam zrobić sobie tatuaż na gałce ocznej.SERIO!

A.K:Jakie jest twoje uosobienie choleryk czy sangwinik? Na melancholika i flegmatyka raczej mi nie wyglądasz.Chyba,że jestem w błędzie?


T.L:Flegmatyk i romantyk w jednym,to chyba najlepsze określenia.
A.K:W ubiegłym roku wraz z grupą Volver wydałeś fantastyczny singiel.Czym zaskoczycie swoich fanów w tym roku?


T.L:W planach jest nowa płyta oczywiście,mamy nadzieję,że fani będą zachwyceni.

A.K:Gdzie w nadchodzących miesiącach będziemy mogli was usłyszeć?Czego możemy wam życzyć na przyszłość?Grammy?

T.L:Dokładny rozkład trasy koncertowej znajdźcie na www.volver.net.pl Co do życzeń to chyba tylko zdrowia,bo reszta sama przyjdzie!

Dziękuję za rozmowę

5 komentarzy:

  1. Dziękuję za zaproszenie do konkursu, jednak już chyba za późno to nie będę na siłę, ale obserwować i tak będę. Zapraszam na nowy post. Pozdrawiam ciepło;)*

    OdpowiedzUsuń